وبسایت شخصی سرور دانش

معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان

حضوری رهبری تیم تحول و تداوم در جمع انبوه مردم تخار در تالقان

چهار شنبه ۱۴ حوت ۱۳۹۲، داکتر صاحب اشرف غنی احمدزی همراه با معاونین شان استرجنرال عبد الرشید دوستم و قانونپوه استاد سرور دانش با حضور در همایش انتخاباتی هواداران این تیم در ولایت تخار برای صدها هزار تن از مردم شریف و مجاهد این ولایت سخنرانی نموده برنامه های کاری تیم تحول و تداوم را در میان شور و هلهله و تشویق هواداران در شهر تالقان برای مردم ارائه نمودند.
داکتر اشرف غنی احمدزی در سخنرانی خود گفت: وی به صورت روشن اعلام کرده است که اگر مردم افغانستان او و معاونینش را شایسته ی تشکیل دولت آینده بدانند، دیگر ولایت درجه اول، دوم و سوم وجود نخواهد داشت، دیگر قوم درجه یک و دو سه و جود نخواهد داشت و وی مصمم است روی زبانهای سوم کشور از جمله ازبکی و ترکمنی سرمایه گذاری نماید. اشرف غنی افزود: دولت تحول و تداوم هرگونه تبعیض را از میان خواهد برداشت. در بخش دیگر از سخنانش آقای احمدزی تأکید کرد: ولایت تخار زمینه انکشاف اقتصادی زیادی دارد و دولت تحول و تداوم در این زمینه از نهایت توان خود استفاده خواهد کرد.
در ادامه برنامه، محترم قانونپوه استاد سرور دانش در جمع صدها هزار نفری مردم تخار به سخنرانی سخنرانی نموده خطاب به مردم تخار گفت: مردم شریف و عزتمند تخار! امروز دیدار شما برای ما مایه افتخار ومباهات است. ولایت و سرزمین شما سرزمین با عزت و کانون جهاد، انقلاب، مقاومت و شجاعت است. شما همه گی مجاهد و بازماندگان قافله ی بزرگ شهداء هستید. من در ابتداء به روان تابناک همه ی شهدای راه آزادی و استقلال افغانستان مخصوصاً شهدای ولایت تخار سلام و درود میفرستم و امروز از حضور فعال و پرشور شما در این همایش با شکوه تشکر میکنم.
استاد دانش افزود: ولایت تخار آیینه ی تمام نمای تمام مردم افغانستان است زیرا در این ولایت از گذشته های دور تا کنون تمام اقوام افغنستان اعم از ازبک، تاجیک، پشتون، هزاره و سایر اقوام همه برادروار در کنار هم زندگی کرده اند. برادران و خواهران تخاری! تیم تحول و تداوم امروز نزد شما آمده است تا هم از شما قوت و انرژی بگیرد و هم به شما امید نوید بدهد. امید پیروزی و نوید یک آینده ی درخشان و توأم با عزت و سربلندی برای افغانستان و نوید امنیت و ثبات تخار برای کشور.
استاد دانش از انتخابات سال ۱۳۹۳ به عنوان یک آزمون برای کشور نام برده از آن به صحنه ی پر شور و حماسه آفرین حضور میلیونی مردم برای تعیین سرنوشت سیاسی و تعیین یک حکومت مردم سالار و پاسخگو تعبیر نمودند. استاد دانش از مردم بزرگ منش تخار خواست: پس بیایید همگی دست در دست هم داده در ۱۶ حمل ۹۳ با شرکت فعال و گسترده ی خود در انتخابات و رفتن پای صندوق های رأی، یک حماسه ی بزرگ و جاویدانه ی ملی را خلق نموده و حکومتی را بسازیم که کشور را از بحرانها و چالشهای موجود و از فقر و بیکاری و فساد و نا امنی عبور دهد و بسوی آینده ی روشن و مملو ازکامیابی و بهروزی رهبری کند. تیم تحول و تداوم به شما مردم تعهد میسپارد که در حکومت خود در عرصه های مختلف حکومتداری، مدیریت، اقتصاد و مناسبات اجتماعی و فرهنگی تغییرات و اصلاحات بنیادی را ایجاد کند.
استر جنرال عبد الرشید دوستم از استقبال گسترده و پر شور مردم تخار ابراز تشکری نموده افزود: تیم تحول و تداوم را به حمایت گسترده ی مردم کشور حتماً برنده است چون شما مردم از این تیم و رهبران آن حمایت نموده برنامه های آن را کار بردی و پاسخگو به نیازهای روز جامعه میدانید. استر جنرال عبد الرشید دوستم به مردم تخار گفت: شما امروز به دنیا ثابت کردید که تیم تحول و تداوم برنده است.
منبع: صفحه فیسیبوک دفتر ارتباطات استاد سرور دانش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *