وبسایت شخصی سرور دانش

معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان

دیدار خانم کرین پییرس، سفیر جدید کشور بریتانیا مقیم کابل با استاد دانش معاون ریاست جمهوری

خانم کرین پییرس، سفیر جدید کشور بریتانیا مقیم کابل، بعد از ظهر امروز یک شنبه ۱۰ جوزای ۱۳۹۴، با استاد سرور دانش معاون دوم رییس جمهوری اسلامی افغانستان دیدار کرد.
معاون رییس جمهور در این دیدار مأموریت سفیر جدید بریتانیا در افغانستان را به وی تبریک گفته و ضمن آرزوی موفقیت در انجام مأموریتش، برگسترش روابط دوستانه میان دو کشورتأکید کرد. در این دیدار که موضوعات دیگر نیز به بحث گرفته شد، معاون رییس جمهور تصریح کرد: رهبران حکومت وحدت ملی برای اصلاح نظام انتخاباتی توافق دارند؛ زیرا این خواست جدی مردم افغانستان است.
وی از تلاش های مستمر در راستای برآورده شدن تعهدات دولت افغانستان در کنفرانس لندن نیز خبر داده گفت: اصلاحات، حکومتداری خوب، مبارزه با فساد، افزایش عواید و بهبودی امنیت از جمله برنامه های حکومت افغانستان در راستای بر آورده شدن تعهدات کنفرانس لندن می باشد و حکومت تلاش می کند به تعهدات خویش عمل کند.
سفیر جدید بریتانیا مقیم کابل نیز از ادامه همکاری های کشورش برای کمک به دولت و مردم افغانستان در بخش های مختلف اطمینان داده گفت: جامعه جهانی به خصوص کشور بریتانیا با آغاز اصلاحات انتخاباتی، آمادۀ کمک و همکاری های لازم در این زمینه می باشد و این امید واری وجود دارد که روند اصلاحات انتخاباتی افغانستان به زودی آغاز شده و به تعهدات این کشور در کنفرانس لندن نیز توجه شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *